XIV kolejka JLF : 27.02.2016r.
| | |
| Finał Pucharu Ligi : Elmar - FC Young Boys - 4 : 3 Jaworski 2, Radecki, gol samobójczy.
Mecze pokazowe :
Organizatorzy - Sędziowie i sponsorzy - 7 : 6 Michał Stępień 2, Mariusz Glita 2, Olga Tabor, Jakub Grad, Marcin Piszczek - Piotr Stolarczyk 2, Mateusz Strzeszkowski, Adrian Potyński, Adrian Stępień, Sebastian Kawczyński.
Mecz Gwiazd : I Liga - II Liga - 8 : 1 Jarosław Owczarek 2, Rafał Zygan 2, Dominik Szewczyk, Dawid Zimny, Łukasz Olszewski - Rafał Koprowski.
1900 Oficjalne zakończenie sezonu 2015/16 JLF Centrum Kultury
| | | | |
TABELA I LIGI | | TABELA II LIGI
| 1 | Simset.Net | 13
| 37
| 83:14 | 2 | Boca Juniors | 13 | 33 | 85:37
| 3 | Elmar
| 13 | 30 | 79:29 | 4 | FC Young Boys | 13 | 29 | 72:39 | 5 | Reymonta | 13 | 25 | 61:37 | 6 | Skaut | 13 | 24 | 55:47 | 7 | Drink Team | 13 | 24 | 62:58 | 8 | Aspen | 13 | 13 | 32:61 | 9 | Zadora Wodzisław | 13 | 13 | 47:67 | 10 | Czarni Zamoście | 13 | 12 | 39:56 | 11 | Concordia | 13 | 11 | 28:35 | 12 | Vamos Sędziszów | 13 | 10 | 32:49 | 13 | Slums Attack
| 13 | 3 | 21:101 | 14
| LZS Miąsowa | 13 | 1 | 32:98
|
| kkkkkkk
| 1 | Sanitar Lasków | 13
| 33
| 59:23 | 2 | Legioniści
| 13 | 32 | 74:25 | 3 | X-Plosion
| 13 | 32 | 58:27 | 4 | Simset.Net II | 13 | 30 | 67:24
| 5 | Elmar II | 13 | 26 | 55:31 | 6 | Simset III Muravia | 13 | 25 | 47:38 | 7 | JRG Jędrzejów | 13 | 23 | 81:44 | 8 | Dragoni | 13 | 15 | 33:62 | 9 | Quickpack LZS Skroniów | 13 | 15 | 37:53 | 10 | Collected Team | 13 | 13 | 42:64 | 11 | Crazy Sport | 13 | 13 | 37:43 | 12 | LZS Goleniowy | 13 | 7 | 38:78 | 13 | Czarni Zamoście II
| 13 | 3 | 27:97 | 14
| Koroniarze | 13 | 0 | 26:72
|
| | | |
składy naszych drużyn :
Elmar : Paweł Jugo, Łukasz Radecki, Szczepan Bednarek, Łukasz Góral, Jarosław Owczarek, Dominik Szymkiewicz, Bartłomiej Sputo, Piotr Matan, Michał Łabęcki, Sebastian Kaleta, Grzegorz Jaworski, Emil Lurzyński, Konrad Czarnecki.
Elmar II : Albert Galant, Maciej Małopolski, Michał Koczanoski, Patryk Mackiewicz, Karol Gawron, Alan Laprus, Patryk Kowalczyk, Kamil Nazimek, Adrian Rybicki, Mikołaj Gołębiowski, Mariusz Pełka, Eryk Marcinkowski, Szczepan Władyka, Jakub Szałas, Tomasz Kopeć.
X-Plosion : Rafał Laube, Paweł Walnik, Mariusz Uramowski, Jacek Grabowski, Mariusz Hatys, Krzysztof Hatys, Łukasz Laskowski, Łukasz Szydłowski, Patryk Pisarek, Maciej Stępień, Kamil Jałocha, Sebastian Szczygieł, Mariusz Glita.
Wyniki :
21.11.
Super Puchar JLF : Elmar - Boca Juniors - 2 : 1 Bednarek, Radecki. skład : Jugo - Radecki, Góral, Bednarek (ż), Owczarek, Sputo, Matan, Kaleta, Mackiewicz.
Elmar - FC Young Boys - 6 : 6 Radecki 2, Matan, Bednarek, Owczarek, Góral. skład : Jugo - Radecki (ż), Góral, Bednarek, Owczarek, Sputo, Matan, Kaleta.
PJLF : X-Plosion - Zadora Wodzisław - 4 : 4 ( karne : 3:1 ) Walnik 2, Hatys K., Pisarek. skład : Laube - Walnik, Laskowski, Uramowski (ż), Pisarek, Hatys K., Hatys M., Jałocha, Szczygieł.
22.11.
X-Plosion - Czarni Zamoście II - 8 : 3 Laskowski 3, Pisarek 2, Hatys K. 2, Glita. skład : Laube, Szczygieł - Walnik, Laskowski, Uramowski, Pisarek, Hatys K., Hatys M., Glita, Jałocha.
Elmar II - JRG Jędrzejów - 3 : 2 Kowalczyk, Koczanoski, Laprus. skład : Galant, Małopolski - Koczanoski, Nazimek (ż), Mackiewicz, Kowalczyk, Władyka, Laprus, Rybicki, Gołębiowski, Pełka, Marcinkowski. (Szałas)
28.11.
X-Plosion - Legioniści - 4 : 4 Pisarek 3, Walnik. skład : Laube - Walnik, Laskowski, Uramowski, Pisarek, Hatys K., Jałocha, Hatys M.
29.11.
PJLF : Elmar II - LZS Goleniowy - 2 : 2 (karne - 10:9) Pełka, samobójczy. skład : Galant - Nazimek, Władyka, Rybicki, Mackiewicz, Koczanoski (ż), Pełka, Marcinkowski, Gołębiowski, Szałas.
Elmar - Zadora Wodzisław - 7 : 0 Owczarek 3, Góral, Radecki, Bednarek, Jugo. skład : Jugo - Radecki, Góral, Owczarek, Bednarek, Sputo (ż), Matan, Czarnecki.
Elmar II - Koroniarze - 4 : 3 Mackiewicz 3, Nazimek. skład : Małopolski - Nazimek, Koczanoski, Władyka, Mackiewicz, Gołębiowski, Kowalczyk, Laprus, Marcinkowski, Pełka, Rybicki, Szałas.
05.12.
Elmar II - Sanitar Lasków - 1 : 2 Koczanoski. skład : Galant, Małopolski - Nazimek, Koczanoski, Laprus, Gawron, Mackiewicz, Kowalczyk, Gołębiowski, Rybicki, Pełka, Marcinkowski.
Elmar - Czarni Zamoście - 6 : 2 Góral 3, Bednarek 2, Matan. skład : Jugo - Góral, Sputo, Owczarek, Bednarek, Matan (ż), Jaworski.
06.12.
X-Plosion - Quickpack LZS Skroniów - 3 : 1 Grabowski, Hatys K., samobójcza. skład : Laube, Szczygieł - Grabowski, Uramowski, Walnik, Pisarek, Hatys K., Jałocha, Szydłowski, Glita.
12.12.
Elmar II - Quickpack LZS Skroniów - 7 : 3 Nazimek 2, Marcinkowski 2, Mackiewicz 2, Gawron. skład : Galant - Nazimek, Koczanoski, Mackiewicz, Laprus (ż), Gawron, Gołębiowski, Rybicki, Pełka, Marcinkowski, Szałas.
X-Plosion - Koroniarze - 5 : 4 Uramowski 3, Pisarek, Walnik. skład : Laube, Szczygieł - Grabowski, Uramowski, Walnik, Hatys K., Hatys M., Pisarek, Szydłowski.
13.12.
Elmar - Aspen - 9 : 0 Owczarek 2, Góral 2, Sputo 2, Radecki, Matan, Jugo. skład : Jugo - Radecki, Góral, Owczarek, Bednarek, Sputo, Kaleta, Matan, Jaworski.
19.12.
Elmar - Boca Juniors - 3 : 2 Bednarek 2, Jaworski. skład : Jugo - Radecki (ż), Góral, Owczarek, Bednarek (ż), Szymkiewicz (ż), Jaworski, Sputo, Matan.
20.12.
X-Plosion - Sanitar Lasków - 2 : 0 Walnik, Hatys M. skład : Laube - Grabowski, Uramowski, Laskowski, Walnik, Hatys K., Hatys M., Szydłowski, Stępień.
Elmar II - LZS Goleniowy - 6 : 2 Laprus 2, Mackiewicz 2, Władyka, Gołębiowski. skład : Galant, Małopolski, Kopeć - Kaleta, Nazimek, Mackiewicz (ż), Laprus, Gawron, Władyka, Marcinkowski, Gołębiowski, Rybicki, Szałas.
02.01.
X-Plosion - Crazy Sport - 4 : 2 Uramowski 2, Pisarek, Grabowski. skład : Laube - Grabowski, Uramowski, Walnik (ż), Pisarek (ż), Hatys K., Hatys M., Jałocha.
Elmar - Slums Attack - 8 : 1 Bednarek 4, Owczarek 2, Lurzyński, Radecki. skład : Jugo - Radecki, Góral, Bednarek, Owczarek, Szymkiewicz, Czarnecki, Lurzyński.
03.01.
Elmar II - Collected Team - 5 : 0 vo.
09.01.
X-Plosion - LZS Goleniowy - 9 : 1 Walnik 3, Szydłowski 2, Hatys K., Uramowski, Grabowski, Glita. skład : Laube - Grabowski, Uramowski, Walnik, Hatys K., Hatys M., Szydłowski, Jałocha, Glita.
PJLF : X-Plosion - Skaut - 2 : 3 Grabowski, Walnik. skład : Laube - Grabowski, Uramowski (ż), Walnik, Hatys K., Hatys M., Jałocha (ż), Glita.
10.01.
Elmar II - Crazy Sport - 5 : 4 Mackiewicz 4, Nazimek. skład : Małopolski, Kopeć - Koczanoski, Nazimek, Mackiewicz, Pełka, Rybicki.
Elmar - LZS Miąsowa - 14 : 4 Owczarek 4, Bednarek 4, Sputo 4, Radecki, Góral. skład : Jugo - Radecki, Góral, Bednarek, Owczarek, Sputo, Jaworski.
17.01.
X-Plosion - Elmar II - 3 : 3 Pisarek, Grabowski, samobójczy - Mackiewicz, Kowalczyk, Koczanoski. skład X-Plosion : Laube - Grabowski, Uramowski, Laskowski, Walnik, Pisarek, Hatys K., Szydłowski. skład Elmar II : Galant, Małopolski - Koczanoski, Nazimek, Mackiewicz, Gawron, Kowalczyk, Marcinkowski, Gołębiowski, Rybicki.
Elmar - Drink Team - 9 : 0 Bednarek 4, Sputo 2, Owczarek 2, Góral. skład : Jugo - Sputo (ż), Góral, Bednarek, Owczarek, Jaworski, Kaleta.
PJLF : Elmar II - Legioniści - 4 : 4 Koczanoski 2, Mackiewicz, Nazimek. (karne - Mackiewicz, Nazimek, Kaleta) skład : Małopolski, Galant - Kaleta, Nazimek, Koczanoski (ż), Mackiewicz, Gawron (ż), Laprus, Kowalczyk.
23.01.
Elmar II - Simset III Muravia - 2 : 2 Mackiewicz, Rybicki. skład : Kopeć, Galant - Koczanoski, Nazimek, Mackiewicz, Laprus, Gawron, Gołębiowski, Rybicki, Marcinkowski, Pełka.
Elmar - Vamos Sędziszów - 5 : 0 vo. (w meczu 3 : 1) Radecki 2, Góral. skład : Jugo - Radecki, Góral, Bednarek, Owczarek, Sputo.
24.01.
X-Plosion - Dragoni - 6 : 0 Laskowski 3, Szydłowski 2, Glita. skład : Laube - Grabowski, Laskowski, Walnik, Uramowski, Szydłowski, Hatys M., Glita.
30.01.
X-Plosion - Collected Team - 6 : 1 Grabowski 2, Laskowski, Walnik, Uramowski, Glita. skład : Laube - Grabowski, Laskowski, Uramowski, Pisarek, Walnik, Szydłowski, Hatys K., Glita, Hatys M.
31.01.
PJLF : Elmar - Czarni Zamoście - 4 : 2 Bednarek 2, Radecki, Jaworski. skład : Jugo - Radecki, Góral, Sputo, Bednarek, Jaworski.
Elmar - Skaut - 4 : 3 skład : Jugo (ż) - Radecki, Góral (ż, ż, cz), Sputo (ż), Bednarek, Jaworski, Czarnecki.
06.02.
Elmar II - Simset.Net II - 3 : 4 Gawron 2, Nazimek. skład : Galant, Małopolski - Kaleta, Nazimek, Koczanoski, Mackiewicz (ż), Gawron, Laprus,
Elmar - Reymonta - 4 : 4 Radecki, Jaworski, Góral, Owczarek. skład : Jugo - Radecki (ż), Góral, Owczarek, Bednarek (ż), Jaworski, Rybicki.
Elmar II - Dragoni - 6 : 3 Nazimek 2, Koczanoski 2, Laprus, Marcinkowski. skład : Małopolski, Kopeć (ż), Galant - Nazimek, Koczanoski, Laprus, Gawron, Władyka, Marcinkowski, Pełka.
07.02.
X-Plosion - Simset III Muravia - 2 : 5 Uramowski, Laskowski. skład : Laube - Grabowski, Laskowski, Uramowski, Walnik, Hatys K., Pisarek, Szydłowski.
PJLF : Elmar II - Reymonta - 4 : 5 Mackiewicz 4. skład : Małopolski (ż), Kopeć - Nazimek, Władyka, Marcinkowski, Mackiewicz, Pełka, Rybicki, Gołębiowski.
13.02.
Elmar - Concordia - 2 : 2 Sputo, Mackiewicz. skład : Jugo - Sputo (ż), Jaworski, Owczarek, Bednarek, Mackiewicz, Kaleta (ż).
14.02.
PJLF : Elmar - Vamos Sędziszów - 7 : 0 Owczarek 3, Radecki, Jugo, Bednarek, Sputo. skład : Jugo - Radecki, Góral, Bednarek, Owczarek, Sputo.
Elmar II - Czarni Zamoście II - 9 : 1 Laprus 3, Gawron 2, Marcinkowski 2, Nazimek, Pełka. skład : Galant, Małopolski - Nazimek, Władyka, Laprus, Gawron, Gołębiowski, Marcinkowski, Pełka.
Elmar - Simset.Net - 2 : 5 Radecki, Bednarek. skład : Jugo - Radecki, Góral, Bednarek, Owczarek, Sputo, Mackiewicz, Kaleta.
X-Plosion - Simset.Net II - 1 : 0 Pisarek. skład : Laube - Grabowski, Uramowski, Laskowski, Pisarek, Walnik, Jałocha, Hatys M.
20.02.
Elmar II - Legioniści - 1 : 2 Laprus. skład : Galant - Kaleta (ż), Władyka, Mackiewicz, Laprus (ż), Rybicki, Marcinkowski.
21.02.
półfinał PJLF : Elmar - Reymonta - 9 : 2 Góral 5, Bednarek 2, Radecki, Owczarek. skład : Jugo - Radecki, Góral, Bednarek, Owczarek, Sputo, Jaworski.
X-Plosion - JRG Jędrzejów - 5 : 3 Pisarek 3, Uramowski 2. skład : Laube - Uramowski, Walnik, Pisarek, Hatys K., Szydłowski, Jałocha.
27.02.
Finał Pucharu Ligi :
Elmar - FC Young Boys - 4 : 3 Jaworski 2, Radecki, gol samobójczy. skład : Jugo - Radecki (ż), Sputo, Owczarek, Bednarek, Jaworski.
|