1/32 finału Halowego Pucharu Polski Drukuj Email
Podstawowe - Aktualności
Niedziela, 22 Styczeń 2017 23:27

Po wygraniu Halowego Pucharu Polski na szczeblu wojewódzkim nasza drużyna otrzymała prawo udziału w I rundzie (1/32 finału) Halowego Pucharu Polski na szczeblu centralnym. Na tym etapie rozgrywek znalazły się drużyny amatorskie, które wygrały Puchar w swoich województwach i drużyny I Ligi Futsalu. Wylosowaliśmy drużynę Heiro Rzeszów. Wice mistrza I Ligi Futsalu w poprzednim sezonie. Nie mając swojej hali mecz dzięki uprzejmości klubu Ekom Futsal mogliśmy rozegrać w Nowinach. Niestety przegraliśmy 5:7, prowadząc do przerwy 3:2. Doświadczona drużyna z Rzeszowa w drugiej połowie nie dała nam szans i dzięki dużemu doświadczeniu wygrała mecz. Dla nas to spotkanie było bardzo pouczające i oby jak najwięcej meczy z takimi drużynami dane było nam rozegrać.